Harry ve Louis Zerrie'nin Yalan Olduğunu İma EdiyorlarKonserde Harry ve Louis' in yaptığı "Zerrie" olayını konserde bulunan bir kız açıklamış. Bende sizin için çevirdim.

(http://www.youtube.com/watch?v=YHdl8axVDjg&feature=related) } Buvideoyu açın ve kızın dediklerine tek tek bakın. O kadar haklı ki.*Tamam, tabi ki Perrie’ ya saygı duyuyorum. Bence o yetenekli ve güzel ya da bla bla falan. Zerrie’ nin iyi olduğunu düşünenler var. Ama yeni yada eski her konuda Harry bize onun sahte olduğunu düşündürüyor. Nasıl mı?


*Larry, bunu belli ediyor.
Harry müziklerin sözlerinde değişiklikler yapıyor ve ben buna çok gülüyorum.
10 Haziran 2012 tarihinde Pheonix’ de ki konserde de bu oldu. Bazıları inanmayacak diye bende videoyla açıklıyorum. Ve bu gerçekten çok komik.


*Harry şarkıda Zerrie hakkında bir değişiklik yapıyor ve bunu Louis’ le planladıkları belli oluyor. ;)


*İlk saniyelerde Zayn arkada Louisle fısıldaşıyor ve elini yapmayın ya da hayır diyecek biçimde sallıyor. Gördünüz mü?
Bunla bir ilgisi olmayabilir ama 9-15 saniye arasında Zayn gayet sinirli ve ciddi. Ne zaman Liam şarkı söylemeye başlıyor işte o zaman dalgaya alıyor.


*21. Saniye de Zayn Harry’ e doğru bir şeyler işaret eder ama biz ne olduğunu göremedik.


* 35. Saniyede Harry ve Louis bir birlerine bir şey söyleyip Zayn’ i gösteriyorlar. Belli ki bir şey planlıyorlar.


*Ve Larry anı. 1:02 saniye de Harry “Love you more than Stanley” diyor ve sonra Louis’ e dönüp gülüyor. ( Büyük ihtimalle Stanley Lou’ nun yakın bir arkadaşı. Hatırladığım kadarıyla daha öncede böyle değiştirmişlerdi. San Diego konseriydi galiba. Bilmiyorum.) 


*1:06 saniyede Harry ve Louis’ in konuştuğunu görüyoruz. Bir şeyler için hazırlar.


*Sonra. 2:04 de “Love ZAYN more than this” diyorlar. Kamera o tarafta değil ama yüksek notaya sahip bir yer ve ben bunu açıkça duyabiliyorum.


*Aman Tanrım. Sonra 2:18 de Zayn’ in solosu geldiğinde “I’m asking you to stay for a little while inside my arms” diyor ve Louis Harry’ e bakıyor. Ve Louis ardından “What a Liee” yani “Ne yalan amaa.” Diye bağırıyor. Harry sadece küçük bir hareket yaptı çünkü Zayn ve Perrie ilişkisinin yalan olduğunu açıkça belli etti. Ve 2:37 de Louis Harry ile bakıştı ve gülmeye başladı.


*2:55 saniyede Harry ayağını Zayn’ in yanına koyar ve Zayn bundan rahatsız olur. Harry bunun üzerine ayağını indirmek zorunda kalır.


*3: 05 de Harry ilk Zayn’ e bakıyor, sonra da Louis’ e. Ve tekrar gülüyorlar. Bu planlanan bir şeydi. Ayrıca gördüğünüz üzere Zayn gayet sinirli.


*3: 21 de Harry sürekli Zayn’ e bakıp onun ilgisini çekmeye çalışıyor. Normalde Zayn’ in bir karşılık vermesi gerekirdi çünkü bu hep böyle olurdu. Şarkının sonunda Harry tekrar “Love Zayn more than this” diyor. Ve şarkı bitiyor. Sarkının sonunda Zayn’ in ne kadar suratsız olduğunu görebiliyoruz.


*Bilmiyorum, siz ne düşünüyorsunuz. Ben Perrie’ yi küçük düşürmek istemem ama videoyu izleyince göreceksiniz ki ZERRİE YALAN!


*Louis ve Harry bunu ortaya çıkardı.
Sizi seviyorum çocuklar.

Kaynak: 
http://www.facebook.com/ForeverOneD

Zayn'nin nasıl kızdığını , üzüldüğünü düşünmek bile istemiyorum ama Zayn..... Biz Zirectioner'ı destekliyoruz. Zerrie'yi değil. 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !